Najpopularniejsze karmy dla kotów

Jak wiadomo koty chodzą swoimi drogami, dość często nie można za nimi nadążyć, a tym bardziej dogodzić w kwestii jedzenia. Koty są z całą pewnościa indywidualistami. Jednak stacjazwierzak.pl stawia wyzwanie tym trudnym gustom i przygotowuje zestawienie popularnych, ale i również smacznych karm dla kotów.

Dolina Noteci

Dostępna zarówno karma sucha jak i mokra. Dolina Noteci to nasz sprzedażowy numer jeden. Dlaczego? Otóż skład tej karmy jest ściśle dobrany z naturalnych składnikow. Przede wszystkim obecność kwasów tłuszczowych jest bardzo istotna w diecie kota. Karma dla kota powinna zawierać niezbędne mikroelementy, aby zachować mruczka w jak najlepszej kondycji. No i chyba Nasi klienci się nie mylą - Dolina Noteci to najczęściej kupowana karma dla kotów.

Spowalniacz jedzenia dla kota, cóż to jest?

Brzmi zaskakująco jednak wymusza na kocie wolniejsze jedzenie karmy. Ma to na celu przede wszystkim zniwelowanie problemów żołądkowych kotów. Zbyt prędkie jedzenie może mieć konsekwencje gastryczne czy żołądkowe. Spowalniacz jedzenia wykonany jest z bezpiecznych materiałów, nie ma możliwości, aby kot zrobił sobie krzywdę. Jest on odporny na rysowanie, drapanie i inne dziwne pomysły kotów.

Animonda

Rzadko, który mruczek będzie odrzucał pyszne kawałki mięska, prawda? Animonda tworzy swoje karmy tylko z najświeższych składników mięsnych. Każdy kot nawet ten najbardziej wybredny zagustuje w smacznych kąskach mięsnych. Warto też zwrócić uwagę na promocję dotyczącą karmy Animonda. Twój mruczek na pewno doceni Twój wybór.

Advance

Wysoka jakość karmy Advance jest widoczna zarówno w karmach dla kota jak i psa. Advance dzięki formule Active Defense wzmacnia jego naturalne bariery i mechanizmy obronne oraz pomaga utrzymać optymalne pH moczu, kontrolować płytkę nazębną i poprawić zdrowie jelit, zdrową skórę i lśniącą sierść. ADVANCE Sensitive jest kompletną i zbilansowaną karmę specjalnie opracowaną dla kotów z nadwrażliwością pokarmową. Dzięki formule na bazie łososia produkt ten jest idealny do wrażliwego układu pokarmowego i przyczynia się do zdrowia jelit. A może coś dla kociaka? ADVANCE Kitten to najwyższej jakości produkt opracowany specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb kociąt i ich matek pod koniec ciąży i podczas karmienia. Dzięki wyjątkowej formule uzupełnionej o nukleotydy, karma wspiera optymalny wzrost, wspomaga rozwój mózgu i wzroku. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne kociaka i chroni jego zdrowie. ADVANCE Kitten jest szczególnie polecany dla kociąt od 2 do 12 miesiąca życia oraz dla kotek w ciąży i karmiących. Jak widać - Advance dla kota to dobry wybór. Dla kociaka, dorosłęgo, wrażliwego, czy też z problemami nerkowymi, albo wspierającymi specjalną dietę.

Fitmin

Fitmin jest karmą, która duży nacisk kładzie na utrzymanie futerka pupila na najwyższym poziomie. Ale nie o samą sierść chodzi, także wzmacnia znacząco odporność kotów. Dostepność małych saszetek jest ciekawą opcją urozmaicenia diety kota. Jak wiadomo są wybredne, więc nawet największy koci smakosz może wybrać smak jaki odpowiada jego kubkom smakowym.

Tania karma dla kota nie zawsze będzie oznaczać karmę dobrą należy o tym pamiętać. W naszym sklepie internerowym stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktow. Karmy dostępne w stacjazwierzak.pl komponowane są z najwyższej jakości produktów, nie ma w nich dodatków chemicznych substancji tak mocno szkodliwych naszym pupilom. Wysoki procent mięsa oferowany w naszych karmach, a także składników mineralnych będzie tworzyć zbilansowaną i przede wszystkim bezpieczną dietę dla kota. Jedzenie dla kota musi zawierać odpowiednie porcje białka i tłuszczy, to wszystko można znaleźć w naszych karmach. Dbając o kota trzeba mieć na uwadze jego zdrowie, ale i także wygląd chociażby sierści. Wyszczególnione przez nas karmy mają na celu uświadomić, że skład karmy jest niesłychanie ważny, nie lekceważmy go.