Najpopularniejsze karmy dla psów

Odpowiednio zbilansowana dieta dla psów to podstawa. Każdy opiekun mający na względzie zdrowie swojego pupila z całą pewnością nie raz zastanawia się jaką karmę wybrać. Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo karm dla psów, jednak czy są one odpowiednie? Cała masa szkodliwych składników, wszekiego rodzaju polepszacze smaku, czy sól to jedynie dodatki. Można znaleźć tego całe mnóstwo. Dlatego też, aby ułatwić wybór odpowiedniej karmy przygotowaliśmy listę najbardziej popularnych w naszym internetowym sklepie zoologicznym.

Żwacze wołowe

Bardzo ciekawa propozycja psich przekąsek. Nie jest to jednak zwykły "smaczek" dla pieska. Żwacze wołowe mają na celu pobudzenie apetytu. Walory smakowe oraz aromaty tejże przekąski zostaną z całą pewnościa docenione nawet przez wybredne podniebienia. Trzeba mieć jednak na uwadze, że żwacze należy dawkować racjonalnie, gdyż mogą przyczyniać się do wzrostu masy psa.

Karma BRIT lamb and rice

To zdecydowanie nasz jeden z faworytów wśród karm dla dorosłych psiaków. To starannie dobrana karma z najwyższej jakości składników, które mają zapewnić psu mnóstwo energii. Zbilansowany posiłek, ale co najważniejsze hipoalergiczna receptura to numer jeden. Karma ta ma doskonałą przyswajalność, a co za tym idzie brak substancji szkodliwych w składzie karmy to idealny wybór dla każdego psa.

Opinie o firmie BRIT przedstawiają karmę w bardzo dobrym świetle. Jakość i jeszcze raz jakość, tak można sygnować tą markę.

BRIT Care Puppy dla szczeniaka

O szczeniaczkach karma Brit care nie zapomina. Dla nich także została stworzona odzielna seria karmy- Brit Care Puppy. Szczeniaki są o wiele mocniej narażone na wszelkie choroby jak psy dorosłe. Dzięki karmie brit care ich odporność będzie wspomagana od samego początku.

Gdzie kupić karmę BRIT?

Karma BRIT nie jest dostępna w każdym ogólnym sklepie. Jednakże można zamówić ją poprzez nasz sklep internerowy. Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju karmy specjalistyczne dla psów czy także przysmaki tak bardzo uwielbiane przez czworonogów. Stale powiększamy swoją ofertę, aby każdy pupil znalazł odpowiednie smaki dla siebie. A jak wiemy nie jedne podniebienia są mocno wybredne.

Warto skorzystać z obecnej promocji na karmę Brit w naszym sklepie, stosunek jakości do ceny, naturalny skład, przede wszystkim hipoalergiczna karma to idealny wybór. Jeśli zależy Ci na zdrowiu swojego psa, chcesz, by jadł pełnowartościowe posiłki, w których nie będzie wszędzie używanych polepszaczy to wybór jest tylko jeden karma Brit! Wybór jest dostosowany do wielkości psów jak i również preferencji smakowych.