• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla psa

Wybór odpowiedniej karmy dla psa ma ogromne znaczenie dla zdrowia czworonoga. Wiemy, jak ważna jest zbilansowana dieta i dostarczanie psu wszystkich potrzebnych składników odżywczych, dlatego oferujemy karmy dla psów znanych i renomowanych producentów. Kupisz u nas karmy z wysoką zawartością mięsa i z dodatkami warzywnym. W sprzedaży mamy zarówno karmy dla małych psów, jak i większych ras, a więc każdy właściciel psa znajdzie u nas to, czego szuka.

Karma sucha

Dostępne są trzy rodzaje suchej karmy dla psa:

  • Ekstrudowana – małe krokieciki o różnej konsystencji
  • Pieczona – chrupiące herbatniki
  • Gotowana – wytwarzana z surowych składników przetwarzanych na pastę

Kupisz u nas także karmy dla psów z nietolerancją białka oraz innymi alergiami pokarmowymi. W sprzedaży mamy także miski dla psów i miski dla kota, ponieważ wiemy, jak ważne jest to, w czym podajesz posiłek swojemu pupilowi. Pamiętaj, aby pies karmiony suchą karmą miał stały dostęp do świeżej wody!

Karma mokra

Karma mokra jest chętniej zjadana przez psy, ponieważ charakteryzuje się wyrazistym zapachem, miękką konsystencją oraz wysoką smakowitością. Karmy mokre są lekkostrawne i mniej kaloryczne od karm suchych, a więc pojedyncza porcja powinna być większa. Wybierając karmę dla psa mokrą, warto zwrócić uwagę na wilgotność oraz procentową zawartość mięsa i składników roślinnych.

Przysmaki

Smakołyki, ciastka, kości i gryzaki – to tylko niektóre przysmaki dostępne w naszym asortymencie. Przysmaki można dawać psu pomiędzy posiłkami, na przykład w formie nagrody po treningu lub w czasie szkolenia. Pyszna i aromatyczna nagroda z pewnością zachęci psa do kolejnych ćwiczeń!