• Kategorie
  • Szukaj
  • Legowiska dla psów

Wygodne legowisko dla psa to podstawa. Zwierzę musi mieć odpowiednio przygotowane miejsce do odpoczynku – niech to będzie ulubiony kącik psa, do którego zwierzę będzie chętnie wracało. W naszym asortymencie dostępne są legowiska dla psa duże oraz modele dla małych ras. Kupisz u nas także kocyki i posłania, niezbędne w czasie podróży oraz przy sprawowaniu opieki nad starszymi psami.

Jakie legowisko wybrać dla psa?

Legowiska dla psów dostępne w naszym asortymencie powstają z solidnych materiałów, odpornych na zniszczenie na skutek drapania lub gryzienia. Polecamy modele z wodoodpornych i plamoodpornych tkanin, które z łatwością utrzymasz w czystości. Wypełnienie legowisk stanowią włókna poliestrowe z domieszką silikonu, dzięki czemu materac nie odkształca się pod wpływem ciężaru psa. Oferujemy legowiska w różnych wzorach i kolorach, a więc każdy właściciel psa znajdzie idealny model dla swojego pupila. W sprzedaży mamy także smycze dla psa oraz karmy, kagańce, miski i zabawki, a więc wszystko to, co jest potrzebne, gdy w domu mieszka pies.

Wielkość ma znaczenie, czyli jak duże powinno być legowisko dla psa

Legowisko musi być na tyle duże, aby pies bez problemu zmieścił się w nim w pozycji wyciągniętej – nie każdy pies lubi spać zwinięty w kulkę, a zakup zbyt małego legowiska to częsty błąd właścicieli czworonogów. Najwygodniejsze dla psów są legowiska z podpórkami pod pyszczek lub poduszeczkami. Jeśli pies jest strachliwy, to warto kupić legowisko w formie budki. Legowisko najlepiej ustawić w zacisznym miejscu, tak aby pies miał możliwość odpoczynku i obserwacji domowników.