• Kategorie
  • Szukaj
  • Miski dla kotów

Koty są wybredne – nie tylko nie jedzą wszystkiego, ale także nie jedzą z byle czego. Właśnie dlatego wybór odpowiedniej miski dla kotów ma znaczenie. Jeśli chcesz zapewnić kotu łatwe i przyjemne spożywanie posiłków to kup mu odpowiednią miskę, czyli taką, z jakiej zechce jeść!

Jaką miskę kupić kotu?

W naszym asortymencie dostępne są miski w wielu wzorach i kolorach oraz w różnych wielkościach. Miksa dla kota nie musi być duża, ale najlepiej, jeśli będzie płaska i dość szeroka, co znacznie ułatwi jedzenie. Jeśli twój kot wyciąga jedzenie z miski i spożywa je na podłodze to znak, że miska jest za głęboka.

Kotu najlepiej kupić miskę plastikową lub ceramiczną. Taka miska nie wpływa na smak i zapach spożywanych posiłków. Ponadto tworzywa sztuczne i porcelana nie wchodzą w reakcję z żywnością i na długo zachowują nienaganny wygląd oraz łatwo jest je utrzymać w czystości.

Twój kot je łapczywie i zdecydowanie za szybko? W sprzedaży mamy miski spowalniające jedzenie z labiryntami i korytami, co wydłuża czas spożywania posiłków nawet 10-krotnie. Kupisz u nas wszystko, co potrzebuje twój kot i pies – na przykład smycz dla psa, a także karmy, kagańce, żwirki do kuwety i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Automaty do karmienia

Często wyjeżdżasz lub twój kot zostaje sam w domu na całe dnie? W sprzedaży mamy automatyczne dozowniki karmy i poidła. Automaty do karmienia otwierają się z określoną częstotliwością, dzięki czemu zapewnisz swojemu kotu regularne posiłki, nawet gdy cię nie ma! Automaty nadają się zarówno do karmy suchej, jak i mokrej, a zawsze świeżą i czystą wodę zapewni poidło.